Утеплення

Екологічність. Завдяки тому, що цей матеріал повністю виготовлений із натуральної сировини – лляного та джутового волокна, їм можна якісно утеплити балкон. На відміну від скловати та інших мінеральних утеплювачів, льон абсолютно безпечний для здоров'я, екологічний, не виділяє кам..
У ньому завжди достатньо кисню. Але взимку будівля потребує обігріву, а влітку у приміщенні нерідко накопичується гаряче повітря. Підвищена вологість також негативно впливає стан деревини. Саме тому ще давно застосовувалися утеплювачі для будинку. З цією метою майстри використову..
Наші ціни на утеплювач вигідно відрізняються від конкурентів. А все завдяки тому, що виробництво ТМ GYVAISOL має сучасні високотехнологічні ресурси.Ми повністю контролюємо процес виготовлення матеріалів для утеплення, починаючи від вирощування джуту та льону та закінчуючи виробни..
Неорганічні матеріали виготовляються з такої сировини, як скло, азбест, шлаки і т.д. Найбільш поширеними представниками цієї групи є скловата, мінеральна вата, піноскло, теплоізоляційний пористий бетон. Сфера застосування широка – теплоізоляції трубопроводів, промислового устатку..
Безпека. У виробництві лляних утеплювачів використовується унікальна технологія термоспікання. Завдяки натуральності та природності льону, в такому утеплювачі відсутній кам'яний та скляний пил, алергени, шкідливі хімічні сполуки. Завдяки такому набору цінних властивостей лляний м..
Наприклад, льон має яскраво виражені антисептичні та антистатичні властивості, у свою чергу чудово вбирають вологу з навколишнього простору. Всі Ви чудово знаєте, що в усі часи натуральні матеріали були набагато кращими за синтетичні, чим ближче людина до природи, тим краще для ї..
Насамперед варто відзначити, що лляний утеплювач для підлоги – це повністю безпечний для людини екологічно чистий матеріал. Льон є природним антисептиком, що стримує розвиток грибків та бактерій. Він не виділяє шкідливі речовини, не провокує алергічні реакції. Крім того, льон має..
Отже, значення пароізоляційного шару при такому способі утеплення не таке велике, а використовуючи лляний утеплювач, зовсім не використовується пароізоляція. Теплоізоляційний матеріал з льону укладається між брусами кроквяної конструкції. При цьому не можна допустити того, щоб ві..
Утеплювач – це дійсно дуже важлива річ. Він використовується одноразово та зберігає тепло в будинку протягом усього часу експлуатації. Це набагато економніше та розумніше, ніж постійно прогрівати будинок за допомогою електричних або газових пристроїв. Однак сучасні утеплювачі маю..
Вибір матеріалів для утеплення сауни вимагає великої уваги та відповідальності.Їх основними характеристиками мають бути пористість, міцність та щільність. У сауні слід максимально якісно провести утеплення стелі та стін, щоб унеможливити втрати тепла. В іншому випадку підтримка в..
Влітку, навпаки, шар утеплювача перешкоджатиме проникненню в будинок нагрітого повітря. Це дозволить скоротити використання кондиціонерів, які сушать повітря та нерідко є причиною простудних захворювань.Виходячи з усього вище сказаного, економія на теплоізоляції не виправдовує се..
Дуже часто утеплювач для стелі монтується на внутрішню поверхню даху, так як зовні завжди вища вологість і існує ризик механічних пошкоджень. Утеплювач обов'язково повинен мати високу довговічність, надійність, адже від цих показників залежить рівень теплових втрат. Стійкість до ..
А ні з метою економії замінюють утеплювач керамзитом, ватином або обходяться без нього, вірячи і сподіваючись на хорошу цегляну кладку будинку. Адже якісний утеплювач здатний скоротити витрати на газ і електроенергію вдвічі.В Україні низка нормативно-технічних документів спрямова..
Наскільки вигідно використати матеріали для утеплення стін?Перед тим, як відповісти на це питання, необхідно спочатку розібратися, як відбувається втрата тепла з приміщення. Нагріте повітря йде через підлогу, вікна, дах, стіни. При цьому найбільше тепла втрачається саме через сті..
Кінцевий результат залежить від способу та матеріалу. Слід зазначити, що теплозахисні якості стін будинку залежать від таких факторів, як товщина та коефіцієнт теплопровідності. Немаловажну роль у забезпеченні рівня теплозахисту відіграє і фактор вологопоглинання матеріалу. Більш..
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок