Конопляний утеплювач

Зроблено в Україні
Відкласти
Порівняти
Артикул: 3
Характеристики

Виробник    —   ЖиваІзол

Матеріал   —   Конопляне волокно

Розмір   —   1000см*100см*5см (1 рулон 10м2)в завокумованому вигляді:висота - 1м, діаметр 40-45см

Вага   —   6-6,5 кг

Звукопоглинання , 126-2000 Гц   —   Низькочастотний - 0,4Середньочастотний - 1Високочастотний - 0,96


110.00 грн./м2
У наявності

Конопляний утеплювач це:

Утеплювач з очищеного конопляного волокна, який виготовляється за технологією термоскріплення шляхом змішування 85-90 % конопляного волокна і 10-15 % бікомпонентного волокна, і запікання в печі при температурі 200 градусів. При цьому в конопляному утеплювачі відсутні клеї та формальдегідні сполуки, що робить його абсолютно безпечним та екологічним матеріалом.


Купити конопляний утеплювач можна у вакуумованих рулонах по 10м2. Розмір рулону: висота 1м, діаметр 40-45см, товщина утеплювача 5см.


Конопляний утеплювач має ряд переваг:


  • при монтажі не потрібна пароізоляція
  • має високі показники паропроникності
  • один з найбільш довговічних та міцних матеріалів
  • антиалергенний
  • без формальдегідних сполук
  • утеплювач із високою капілярною активністю

Виробництво конопляного утеплювача:

Конопляний утеплювач виробляється в Україні, згідно з власними техумовами і має сертифікат відповідності, що підтверджує характеристики, заявлені на сайті . Утеплювач із конопляного волокна пройшов випробування у лабораторії згідно з протоколом.

Екологічний утеплювач з конопель це результат спільної роботи компаній, що спеціалізуються на вирощуванні, обробці та переробці льону та конопель, завдяки чому виходить сировина вищої якості.


Конопляний утеплювач застосування:

Найпопулярніша сфера застосування утеплювача з конопель: для скатних дахів, горищ, мансард, покрівлі, завдяки технічним характеристикам конопляного утеплювача, ефективність утеплення на 40% вища ніж у мінеральних аналогів. Термоконопля не боїться попадання у точку роси.

Примітка: для утеплення холодних горищ, дахів та мансард, конопляний утеплювач найкраще укладати у 4 шари (20см) це рівносильно 30-35 см мінеральних утеплювачів.

Також утеплювач конопляний використовується для стін. Він рекомендований як для внутрішнього, так і для зовнішнього утеплення.

Важливо: при зовнішньому утепленні використовується технологія вентильованого фасаду і обов'язково ставиться ветробар'єр. У разі утеплення стін усередині приміщення, для конопляного утеплювача пароізоляція не потрібна.


Якщо утеплити стіни конопляним утеплювачем у приміщенні завжди зберігатиметься оптимальний рівень вологості. Також він застосовується не тільки як теплоізоляційний, але і як звукоізоляційний матеріал.


Примітка: при звукоізоляції міжкімнатних перегородок, достатньо 10см конопляного утеплювача (2 шари) щоб досягти на 20-30% кращих показників, ніж у аналогів.

Виробник    —   ЖиваІзол

Матеріал   —   Конопляне волокно

Розмір   —   1000см*100см*5см (1 рулон 10м2)в завокумованому вигляді:висота - 1м, діаметр 40-45см

Вага   —   6-6,5 кг

Звукопоглинання , 126-2000 Гц   —   Низькочастотний - 0,4Середньочастотний - 1Високочастотний - 0,96

Теплопровідність   —   0,038 Вт/мК

Переглянуті товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок