Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Живаізол - виробник екологічних матеріалів для ЕКО Будинків

ТМ «ЖиваІзол» український виробник екологічно чистих, натуральних матеріалів для екобудування, безпечного утеплення будинку та зведення пасивних будинків. Ми об'єднали всі виробничі процеси, починаючи від вирощування сировини та закінчуючи виробництвом готових виробів. Всі наші вироби відрізняються абсолютною екологічністю та високою якістю.

 

 Ми здійснюємо контроль на кожному етапі виробництва всіх видів нашої продукції: арболіту з костри коноплі, лляного та конопляного утеплювача, підкладки, костри ллянї та конопляної, міжвінцевого утеплювача, просочення для дерева.

 

Завдяки налагодженій роботі логістичного відділу ми допомагаємо забезпечити мінімальну ціну за доставку в усіх напрямках України (Київ, Одеса, Закарпаття, Львів, Харків, Дніпропетровськ, Миколаїв, Запоріжжя). Наші спеціалісти нададуть повну інформацію про матеріали, а також проведуть безкоштовну консультацію щодо робіт пов'язаних з еко будівництвом та утепленням Вашого будинку.

 

Купити або замовити арболіт, лляний утеплювач, підкладку, костру, міжвінцовий утеплювач, просочення для дерева Ви можете в будь-якому місті України.

 • Оплата при отриманні
  Оплата при отриманні
 • Обмін та повернення
  Обмін та повернення
 • Швидка доставка
  Швидка доставка
 • Гарантія якості
  Гарантія якості
 • Покупка в один клік
  Покупка в один клік
Вгору