Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Натуральний Еко утеплювач з льону та коноплі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Еко утеплювач:

Екологічний утеплювач ТМ «ЖиваІзол» - це натуральний утеплювач, що складається зі 100% лляного або конопляного волокна. Термолен та Термоконопля – екологічно безпечний утеплювач, який не містить шкідливих добавок та клеїв. Волокна між собою скріплюється за технологією термоспікання. Еко утеплювач - найкращий екологічний утеплювач для будинку, застосовується як для зовнішнього, так і внутрішнього утеплення.

Найбезпечніший утеплювач для будинку:

1. Екологічно безпечний утеплювач із льону та коноплі не містить фенолформальдегідних сполук та при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Він не містить небезпечних хімічних сполук, клею та на відміну від мінеральної вати не є джерелом шкідливого пилу, оскільки волокно дуже міцне і зруйнувати його дуже складно.

2. Гіпоалергенний - Екологічно безпечні утеплювачі ЖиваІзол складаються з льного та конопляного волокна, які за своєю природою не є алергеном, тому їх можна використовувати людям, які страждають на астму або алергію.

3. Довговічний - термольон і термоконопля не сприйнятливий до підвищеної вологості, і попадання в точку роси, не боїться перепадів температур, і не змінює свої характеристики потрапляючи в несприятливі умови. Тому екоутеплювач ТМ "Живаізол" найкращий натуральний утеплювач для дому.

4. Паропроникний – екологічний утеплювач для дому ТМ «ЖиваІзол» має трубчасту структуру волокна, утеплювач добре пропускає не накопичуючи вологу, і при цьому зберігає свої теплоізоляційні властивості. Волога не накопичується, а легко випаровується у повітря, попереджає появу парникового ефекту та захищаючи вашу конструкцію від конденсації та підвищеної вологості.

5. Підвищені теплоізоляційні властивості. Завдяки властивості не накопичувати в собі вологу, теплоізоляційні характеристики екоутеплювача в природній вологості не знижуються на відміну від мінеральних аналогів. Тому товщина лляного або конопляного утеплювача потрібна на 30% менше порівняно з іншими матеріалами.

6. Антисептик - натуральний утеплювач з льону та конопель має антибактеріальні та антигрибкові властивості, перешкоджаючи розвитку мікроорганізмів, стійкий до впливу плісняви ​​та гниття і навіть у вологому утеплювачі – не розлучаються бактерії. Перешкоджає появі запаху вогкості.

Крім того, лляний та конопляний утеплювач має додаткові характеристики:

  Капілярна активність - утеплювач живаізол, завдяки збереженій трубчастій структурі волокон і пористості матеріалу, має властивість підтримувати в приміщенні оптимальну вологість, особливо під час роботи опалення, повітря в приміщенні не пересихає.

  Антистатика - екологічний утеплювач будинку і квартири живаізол не заряджається і не утримує статичної електрики. На волокнах утеплювача не утворюються заряди статичної електрики, вони навпаки сприяють зниженню статики у приміщенні! І це їхнє природне сойство! Тому термолен та термоконопля найбезпечніший утеплювач для внутрішніх робіт.

  Імуностимулятор – лляні та конопляні волокна цінувалися людьми у всі часи за їх лікувальні властивості, вони підвищують імунітет, благотворно впливають на мозкову діяльність, широко застосовуються у народній медицині та гомеопатії.

Натуральний утеплювач "Живаізол" переваги:

 • Не містить смол, клеїв, формальдегідних сполук
 • Термін придатності 75 років, при цьому з часом характеристики не знижуються.
 • Теплоізоляція на 30% краща, ніж у аналогів.
 • Не гниє, пригнічує розвиток цвілі, грибків та інших мікроорганізмів
 • Добре пропускає та виводить вологу, використовується без пароізоляції.
 • Гіпоалергенний, не порошить і не кришиться
 • Конопляний утеплювач (10м2) 2 фото
  Made in Ukraine
  Відео
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Лляний утеплювач (10м2) 3 фото
  Made in Ukraine
  Відео
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору