Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Натуральна підложка з льону та коноплі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Підкладка для підлоги ТМ «ЖиваІзол» використовується для утеплення підлоги та застосовується під: паркетну дошку, ламінат, ковролін та лінолеум.

 

Вирішує такі завдання:

 

згладжує нерівності основи;

стає амортизатором між стяжкою та покриттям для підлоги;

погашає ударні шуми, що виникають при ходьбі;

підвищує звуко-теплоізоляцію міжповерхових перекриттів.

А так само лляна підкладка має ряд унікальних властивостей:

 

природний антисептик, що стримує розвиток бактерій та грибків;

це екологічно чистий продукт, що не викликає алергічних реакцій, не виділяє в атмосферу шкідливих речовин;

не електризується, нейтралізує коливання електромагнітних полів та геопатогенних зон;

завдяки особливій будові трубчастого волокна, підкладка поглинає вібрацію та звук;

гігроскопічний льон чудово поглинає вологу (до чверті власної ваги) і швидко висихає завдяки вмісту природного лігніну;

термін придатності до 75 років.

 

Вибір підкладки під паркетну дошку

Для продовження терміну експлуатації такого покриття для підлоги, як паркетна дошка, необхідно обов'язково використовувати спеціальну підкладку під нього, яка забезпечить ідеально рівне укладання паркету і захистить його від зайвої вологи.

 

Найкращим варіантом застосування є лляна підкладка під паркетну дошку, яка бездоганно вирівняє поверхню. Підкладка бетонної підлоги ЖиваІзол зможе усунути проблеми з перепадами висоти покриття, ідеально згладити бетонну стяжку. Льон має природні теплоізоляційні властивості, тому така підкладка чудово збереже тепло в будівлі. Окрім цього, їй притаманні гарні звукоізоляційні властивості, що особливо оцінять мешканці квартир. Підкладка під бетонну підлогу забезпечує додаткову шумоізоляцію квартири.

 

Льняна підкладка має унікальну пористу структуру, яка дозволяє їй усувати гучні звуки та вібрації, чого не можна сказати про інші матеріали такої ж товщини. В офісах, будинках, квартирах вона чудово усуне звуки ляскання дверей, стукіт підборів та інші шуми.

 

Якщо паркетну дошку монтувати на бетонну поверхню, то з часом він може бути пошкоджений від вологи, що накопичується на бетоні. Використання лляної підкладки під бетонну підлогу легко усуває цю неприємність. Льон чудово вбирає вологу, адсорбує її і швидко сохне, створюючи відмінну вентиляцію.

 

На противагу іншим матеріалам штучного походження, льон є екологічно чистим і безпечним матеріалом. У ньому відсутні хімічні сполуки, які за випаровування дуже шкодять організму. Таким чином, для житлових будинків лляна підкладка для теплої підлоги стане найкращим варіантом, що принесе максимальний ефект.

 

Підкладка під ламінат

Підкладка для підлоги - обов'язковий компонент при укладанні підлоги, що ламінує, у разі її відсутності, виробник підлогового покриття відмовляється в розгляді претензій клієнтів при передчасному зносі ламінату.

 

Для чого потрібно купити підкладку під ламінат? Підкладка відіграє головну роль у майбутньому теплі та затишку, виключає поломку замків та передчасне зношування покриття, довговічність та зовнішній вигляд ламінату – це на 90% заслуга якісного монтажу, де найважливіше – грамотно вибрати підкладку для теплої підлоги. Підкладка під підлогу ламінат «ЖиваІзол» - найкраща підкладка під ламінат і несе в собі головні функції – це вологопоглинання, тепло-звукоізоляція та вирівнювання, тобто. оптимізує теплотехнічні властивості статі.

 

Переваги лляної підкладки для ламінату:

Відмінні ізоляційні якості, зумовлені пористістю матеріалу. Підкладка під ламінат із льону допомагає скоротити втрати тепла, зводить до мінімуму ударний шум та звуки від кроків по плаваючій конструкції підлоги;

«Згладжує» дрібні вади чорнової поверхні, усунення яких недоцільно проводити шляхом чергової заливання стяжки;

Є відсікаючим елементом, необхідним для монтажу покриття для підлоги за плаваючою схемою;

Є паропроникним матеріалом, легко вбирає та віддає вологу, скорочує вплив вологи на незахищений тильний бік ламінат панелей;

Зберігає природну вентиляцію між підлогою та ламінатом, хороший повітрообмін виключає утворення конденсату, тобто. наша підкладка "дихає".

Запобігає забрудненню замкової системи ламінату пилом, що виділяється верхнім шаром свіжо залитої бетонної основи в процесі експлуатації;

Сприяє рівномірному розподілу механічного навантаження. Має високу щільність, що сприяє її застосуванню під статичне навантаження;

Турбота про здоров'я, льон – натуральний природний матеріал, що не виділяє токсинів і не накопичує алергенів. А також він є антистатиком.

Несе в собі бактерицидні властивості – не цікава грибкам, не приваблює жуків-короїдів, не викликає апетиту у комах та гризунів.

Простота монтажу. Легко ріже ножицями або звичайним гострим ножем.

Довговічність, гарантійний термін експлуатації, протягом якого підкладка ЖиваІзол зберігає свої експлуатаційні властивості – 75 років. Дає можливість, поверх добре збереглася

лляної підкладки під ламінат, знову укласти свіженький ламінат.

Сума експлуатаційних плюсів, помножених на довгостроковість, переконує у дуже вигідному вкладенні коштів.

 

Льон - це екологічний і приємний на дотик матеріал, зазвичай вибирають як підкладку під ламінат у спальні та дитячі кімнати. Він не гниє при попаданні вологи і не покривається пліснявою, служить довго, чудово амортизує крок і захищає від шуму. Найцінніше властивість льону, що навіть з роками він практично не псується.

 

Підкладка для підлоги «ЖиваІзол» - найкраща підкладка ламінату. Сучасна спеціальна підкладка для ламінату, здатна вбирати в себе до 20% від власного обсягу, не змінюючи при цьому своїх ізоляційних властивостей ні експлуатаційних.

 

Натуральна підкладка під ковролін

Перебуваючи під час пошуку кращої підкладки під ковролін за невисокою ціною, поспішаємо вас порадувати, ви вже перебуваєте на вірному шляху. Ми пропонуємо своїм клієнтам матеріали для теплоізоляції з льону, основною перевагою якого є його екологічність. Наша продукція відрізняється неперевершеною якістю, у виробництві якої застосовується лише висококласна сировина та інноваційне оснащення. Підкладка під ковролін «ЖиваІзол» відрізняється високими показниками звукоізоляції, екологічності, повністю безпечна для здоров'я споживачів, а у використанні дуже зручна. Термін її експлуатації гранично довговічний і сягає 75 років. Протягом усього тривалого терміну використання підкладка зберігає всі свої початкові параметри. Укладання підкладки під теплу підлогу «ЖиваІзол» дає можливість зробити рівну, м'яку, по якій дуже комфортно ходити.

 

Цінова політика нашої компанії є демократичною і вкрай вигідною для покупців. Ми пропонуємо високоякісну продукцію за доступними цінами завдяки тому, що самі є її виробниками. Прийнятна вартість у поєднанні з набором цінних характеристик робить підкладку під ковролін «ЖиваІзол» ідеальним варіантом для покупців, які хочуть заощадити та виявити турботу про себе та своїх близьких.

 

Укладання подібної підкладки дає багато переваг: вирівнювання підлоги, її утеплення, забезпечення шумоізоляції у приміщенні. Крім того, використання фальшивого матеріалу дозволяє практично вдвічі продовжити термін експлуатації самого ковроліну.

 

Підкладка під підлогу є своєрідним амортизатором, приймаючи навантаження і захищає ковролін від зношування. Цей матеріал дарує комфорт і м'якість і є дуже вигідним придбанням, оскільки її вартість доступна всім категорій споживачів. Цей матеріал випускається у рулонах, довжиною 10 метрів.

 

Процес укладання підкладки дуже простий і не потребує спеціального обладнання та інструментів. Укладання листів має відбуватися встик. Придбати натуральні матеріали для теплоізоляції можна в одному з офісів нашої компанії, що розташовані в Києві, Дніпропетровську, Миколаєві, Донецьку, Одесі, Білій Церкві.

 

Підкладка під лінолеум

Для чого варто купити підкладку лінолеуму. Підкладка є обов'язковою при використанні безосновного лінолеуму, а також при укладанні на холодну підлогу, це допоможе значно зменшити витрати на теплоносії і продовжити термін служби лінолеуму за рахунок згладжування та вирівнювання поверхні підлоги.

 

Підкладка ТМ «ЖиваІзол» – екологічно чистий ізоляційний матеріал із натуральних волокон льону, який ідеально підходить для вирішення наступних завдань:

 

Теплоізоляція Льняна підкладка має кращі теплоізоляційні показники. У приміщеннях з холодними підлогами, квартирах під якими розміщені нежитлові приміщення, у будинках з підлогами влаштованими по ґрунту або там, де є потреба у додатковому утепленні. Підкладка підлоги під ліноеум у цих випадках служить як утеплювач під лінолеум, застосовуючи її одержують «теплий лінолеум». Купівля лляної підкладки стане чудовим вирішенням проблеми холодної статі. Підкладка підлоги під лінолеум ТМ «ЖиваІзол» – екологічно чистий ізоляційний матеріал із натуральних волокон льону, який ідеально підходить для вирішення наступних завдань:

Підкладка є обов'язковою при використанні безосновного лінолеуму, а також при укладанні на холодну підлогу, це допоможе значно зменшити витрати на теплоносії і продовжити термін служби лінолеуму за рахунок згладжування та вирівнювання поверхні підлоги.

Звукоізоляція. Підкладка з льону має підвищену міцність і жорсткість, крім того волокна льону порожнисті всередині, все це сприяє заглушенню шуму. Що особливо допомагає у багатоквартирних будинках, де шум із нижніх поверхів чудово чутно.

Компенсація нерівностей основи. Дефекти, що мають основу (впадинки, тріщини і горбки), згодом відбиваються на лінолеумі, що згодом веде до його руйнування. Тому для захисту лінолеуму від передчасного зносу і створення абсолютно рівної основи, використовують підкладку підлоги, купивши яку, ви усунете невеликі нерівності, прибравши зазори між стяжкою і лінолеумом.

Дана підкладка під лінолеум має природне походження, і має набір унікальних властивостей:

сильними антисептичними властивостями, що виключає розмноження бактеріальних та грибкових мікроорганізмів. Вона не викликає виникнення алергій,

 знижує рівень статичної електрики в приміщенні,

 в ній не селяться моль та інші шкідники,

зберігає природну вентиляцію між підлогою та лінолеумом, а це перешкоджає появі вологи та грибка.

Льняна підкладка рекомендується для застосування в житлових приміщеннях, тому що повністю безпечна для людини і несе в собі профілактичний оздоровчий ефект.

 

Важливою перевагою теплоізоляційного матеріалу «Живаїзол» можна назвати її неймовірну довговічність – близько 75 років.

 

Інструкція з укладання лінолеуму із застосуванням підкладки «ЖиваІзол».

 

В даному випадку, укладання підкладки під лінолеум, ми облаштуємо «плаваючу» підлогу, покриття для підлоги не пов'язане ні з міжповерховим перекриттям, ні зі стінами.

 

Переваги:

 

Швидкість монтажу;

Забезпечується гарна шумоізоляція;

Не застосовується клей або клейкі суміші, це дешевше та екологічно безпечніше;

Можливість повторного використання підкладки при зміні покриття для підлоги.

Укладання підкладки під лінолеум на бетонну підлогу:

Поетапно:

 

Підготувати поверхню основи підлоги

Основа підлоги повинна бути рівною, чистою і сухою. Тому до етапу підготовки потрібно поставитися з усією серйозністю. Рівність основи перевіряється рівнем. Просвіти не повинні перевищувати 2-3 мм на кожен квадратний метр поверхні. Всі напливи, тріщини, здуття, шурупи і цвяхи, що стирчать, повинні бути усунені.

 

Укладання підкладки

Підкладку під лінолеум укладають рівномірно на підготовлену основу. Для кількості відходів до мінімуму, монтаж підкладки починають від кута приміщення. Стелити підкладку потрібно стик у стик, не внахлест, а закріплювати малярським скотчем. Сполучені внахлест стики просто створять нерівну поверхню, на яку класти лінолеум не можна. При укладанні підкладки найголовніше – уникнути збігу її швів та швів лінолеуму.

 

Укладання лінолеуму

Стелимо лінолеум, маємо йому щонайменше 24 години полежати на підкладці перед кріпленням, щоб він «розправився». Зовсім не фіксувати лінолеум, навіть у вельми малогабаритних приміщеннях не рекомендовано. Краще хоч біля входу та в місцях максимального навантаження прокласти кілька смуг клейкої стрічки (двостороннього скотчу).

По периметру повинні бути залишені стандартні для настилу лінолеуму відступи 8-10мм. Їх залишають біля кожної стіни, біля дверей та довкола всіх наявних архітектурних елементів. Завершують роботу і додатково закріплюють лінолеум установкою плінтуса.

 

Зрозуміло яка підкладка лінелеуму краще, так ніяких особливих труднощів укладання підкладки з льону під лінолеум не викличе. Настелена лляна підкладка забезпечить хорошу тепло-шумоізоляцію підлоги та довгострокову службу не одному поколінню підлогових покриттів.

 • Конопляна підложка (20 м2) 4 фото
  Made in Ukraine
  Відео
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Лляна підложка (20 м2) 5 фото
  Made in Ukraine
  Відео
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору