Кількість
|
Вартість
|
||
|
Протокол випробувань
ГОСТ 19222-84
Арболіт – різновид легкого бетону. Виготовляється із суміші органічних заповнювачів: костри коноплі, льону, подрібнених відходів деревообробки, очерету, лушпиння (до 90%), в'яжучого компонента (зазвичай портландцементу) та води. А також затверджувач (екологічно чиста добавка), для прискорення твердіння цементу.
Арболіт - це унікальний матеріал, який поєднав у собі найкращі властивості природних матеріалів дерева та каменю. Був винайдений у Голландії, у 30-х роках минулого століття. Набув великої популярності в Європі, Канаді, США завдяки простоті виробництва, низькій теплопровідності та винятковій екологічності.
Згідно з ГОСТ 19222-84, ділиться на види:
- теплоізоляційний: щільністю від 400 до 500 кг/м3;
- конструкційний: щільністю понад 500 до 850 кг/м3.
Застосовується для виготовлення будівельних, теплоізоляційних панелей, блоків та монолітного будівництва.
Арболіт ціна - 5500грн м3.
Теплопровідність арболіту - 0,09 Вт/м·К
Розміри арболітових блоків – 500*300*200мм.
У нас ви можете купити арболітові блоки з багаття коноплі:
Ми виробляємо конструкційні арболітові блоки, і теплоізоляційні панелі з костри коноплі, оскільки костра має ряд переваг, порівняно з дерев'яною тріскою:
- Костра не містить кори! Гість допускає домішки кори не більше 10%, це вимагає додаткового очищення деревини, що практично ніхто не робить.
- Костру не треба дробити! Оскільки в процесі виробництва волокна вона стає необхідною фракцією. Для отримання тріски, потрібні 2 дробарки.
- Конопляна костра тепліше за тріску, оскільки має меншу теплопровідність. Необхідна товщина стіни з багаття 30см, а з тріски 40-50см, залежно від густини.
- Костра не накопичує радіацію і не «фонить» навіть якщо росла на зараженій території, на відміну від деревини.
Ціна на арболіт конструкційний 5500 грн. 1м3.
Переваги будівництва будинку з арболіту:
1. Вартість будівництва з арболіту 1 м2 стіни дешевше ніж у газобетону, ракушняку або цегли. Будівництво з арболіту є найдешевшим. При тому, що вартість 1м3 арболіту трохи вища, кінцева ціна 1го м.кв. готової стіни вийде дешевше. Стіна з арболіту шириною 30 см., 500 щільності не потребує додаткового утеплення, відповідає нормі опору теплопередачі R=3.2 м.кв*К/Вт, що відповідає європейським нормам утеплення.
2. Гнучкість.
Властивості будинку з арболіту завдяки своїй структурі має підвищену пружність, що дуже важливо для будівництва будинків у сейсмічних зонах або нестабільних грунтах. Це дозволяє легко працювати на вигин при перевищенні максимальних навантажень і без наслідків відновлювати свою форму. При коливаннях будівлі, викликаних усадкою, газобетон, цегла і черепашка піддаються розтріскуванню, тоді як будинок з арболіту без пошкоджень переносить такі процеси. Арболіт навіть при падінні з великої висоти не розколюється на частини. У той час як газобетон б'ється при завантаженні/розвантаженні, транспортуванні та будівельних роботах, а при усадці будівлі, протягом 1-2х років, 15-20% газоблоків дають тріщини. Так само крихкість газобетону ускладнює кріплення різних конструкцій до стіни. Щоб матеріал не дав тріщину, необхідно використовувати спеціальні, дорогі кріпильні дюбелі.
3. Екологічність.
Арболіт екологічний будівельний матеріал. Арболіт на 90% - органічний наповнювач (дерева тріска, костра льону або коноплі) + сполучний матеріал. Ми використовуємо портландцемент або високоміцний гіпс, а як органічний наповнювач – костру коноплі, яка має додаткові унікальні властивості. Однією з головних її переваг є антисептичні властивості. Завдяки біохімічному складу, конопляна костра не піддається впливу мікроорганізмів, а це означає, що в будинку з арболіту, на основі костри коноплі не буде цвілі та грибків. Якщо деревина привезена з регіону, де був викид радіації, то він у ній накопичиться, і залишатиметься всередині. Коноплі, вирощені на території ЧАЕС, після аварії показали нульовий рівень радіації.
4. Шумоізоляція.
Шумоізоляція арболіту, звукоізоляція арболітових блоків, панелей, звукопоглинання арболіту. Арболіт має високий рівень шумоізоляції. Будинок, побудований з арболітових блоків, буде відмінним притулком від сторонніх шумів.
Коефіцієнт звукопоглинання при частоті від 500-2000Гц.
Арболіт – 0.17-0.6
Газобетон – 0.2
5. Паропроникність.
Паропроникність арболіту, арболітові блоки та панелі, матеріал, що дихає. Це властивість матеріалу пропускати повітря, вбирати і поступово віддавати вологу. Чим краще паропроникність, тим менше вогкості буде в приміщенні, тим краще мікроклімат. Головною відмінністю арболіту перед іншими матеріалами в тому, що він не вимагає додаткового утеплення, а як оздоблення можна застосувати вапняну штукатурку, яка забезпечить «дихаючий» ефект стін. Інші матеріали вимагають додаткового утеплення та спеціальних штукатурних розчинів, які суттєво знижують коефіцієнт паропроникності або навіть повністю зводять його нанівець (як у випадку з пінопластом).
Ціна на арболіт конструкційний 5500 грн. 1м3.
Будинок із арболіту – теплий будинок!
Галузь застосування:
- зовнішні стіни, пасивних будинків
- несучі зовнішні стіни висотою до 2-3 поверху
- зведення перегородок
Будівництво будинку з арболіту – вигода очевидна!
Переваги арболіту – незаперечні:
- Будинок, збудований з арболітових блоків – повністю екологічний;
- Будинок з арболіту виходить економічно вигідним, оскільки не потребує додаткових витрат на утеплення;
- Через невелику вагу будівельних блоків не потрібно посилення фундаменту, що також призводить до економії;
- Якщо будувати будинок з арболіту, то суттєво скорочуються терміни будівництва;
- Технічні характеристики арболітових блоків дозволять заощаджувати на опаленні;
- Не потрібна додаткова шумоізоляція.
Будівництво з арболітових блоків.
Арболітові будівельні блоки – оптимальний будівельний матеріал. Його можна використовувати для будівництва житлових будинків, лазень, прибудов, господарських споруд.
Побудувати будинок з арболіту, дуже просто, якщо дотримуватись ряду правил і рекомендацій:
- фундамент під арболітовий будинок, необхідно підняти не менше 40см від рівня грунту.
- При зведенні стіни з арболіту необхідно змочувати блоки.
- Кладка арболіту, можлива на звичайний цементний розчин, з додаванням льняного багаття. Що зробить розчин теплим. Але краще класти блоки на клей для пористого бетону.
-Армопояс необхідний, для міжповерхових перекриттів та покрівлі.
-Перекриття можуть бути виконані як із залізобетонних плит, міцність арболіту дозволяє, так із дерев'яних балок
-Зовнішня обробка – обов'язкова! Можливо, звичайна штукатурка, якщо шар штукатурки не більше 2см, сітка армує не використовується. Облицьовування декоративним каменем або цеглою. Покриття вентильованим фасадом, вініловим, вагонка чи блок хауз.
-Внутрішнє оздоблення, можливий монтаж гіпсокартону, вагонки. Наш вибір: використання теплих штукатурок, цементної, гіпсової чи вапняної з додаванням лляної багаття.
Цей матеріал дуже цінується в зонах, де землетрус дуже часто явище. На відміну від інших будівельних блоків, арболіт при критичному навантаженні не трісне і не лусне.
Виробництво арболіту:
Виробництво знаходиться у м. Глухів Сумської області. Ми єдина кампанія, яка має повний цикл виробництва, від вирощування сировини до виробництва арболіту. Ми виробляємо арболіт ДСТУ Б.2.7-271:2011 (ГОСТ 19222-84, MOD).
Виготовлення арболітових блоків здійснюється промисловим способом з постійним контролем якості. Завдяки цьому арболітові блоки мають правильну геометрію, однорідні за складом та мають однакову щільність. Процес висихання арболіту відбувається у спеціалізованій сушарці, що забезпечує рівномірне висихання арболітових блоків.
Склад арболіту: як базова сировина для арболіту, ми використовуємо костру коноплі. Мінеральне сполучне портландцемент М500. А як затверджувач біологічна екологічно чиста добавка. У порівнянні з деревною тріскою та іншими наповнювачами, конопляна багаття має ряд переваг: Головною перевагою, що відрізняє конопляну багаття від дерев'яної тріски, є показник теплопровідності, який набагато вищий саме у коноплі. ,15 Дж/(м*к), а в арболіту з багаття коноплі – 0,07-0,09 Дж/(м*к)).
Крім відмінних теплоізоляційних характеристик, конопляна костра, завдяки біохімічному складу, є антисептиком. Це означає, що арболіт не буде схильний до процесів гниття, впливу грибків та інших живих організмів. Ця особливість визначає таку характеристику як біостійкість матеріалу. (у коноплі цей показник найвищий у порівнянні з іншими органічними матеріалами). Коноплі не абсорбують радіацію, на відміну від того ж дерева. Наприклад, коноплі вирощені на території Чорнобиля, після вибуху АЕС, показували 0 рівень забруднення.
Також можна купити тріску для арболіту (костру коноплі) для виробництва монолітного арболіту.
Це означає, що арболіт з костри коноплі буде відмінним бар'єром від можливих радіоактивних випромінювань. Так само незаперечною перевагою арболіту з конопляної костри є здатність вбирати вологу, до 40% від свого обсягу, при цьому не змінюючи своєї геометрії. В арболіті з костри коноплі – відсутня кора. Згідно з ГОСТом вміст кори в арболіті не повинен перевищувати 5%, хоча в більшості арболітових блоків, на основі дерев'яної тріски, наявність кори становить 15-20%.
Арболіт - найкращий матеріал для будівництва будинків та утеплення фасадів.
Купити арболітові блоки можна безпосередньо із заводу, що знаходиться у м. Глухів, Сумській обл.
Також купити арболіт ви можете через наші представництва у Києві, Дніпропетровську, Харкові, Миколаєві, Львові. Доставка арболіту здійснюється у Запоріжжі, Одесі, Вінниці, Херсоні, Черкасах та інших містах України.
Ми допомагаємо нашим клієнтам здійснити доставку за оптимальними цінами!