Дана підкладка під лінолеум має природне походження, тому має сильні антисептичні властивості і виключає розмноження бактеріальних та грибкових мікроорганізмів. Вона не викликає виникнення алергій, не накопичує статичну електрику. У дерев'яних будинках, де часто заводиться міль, чудовим виходом є використання даного матеріалу, адже з його появою зникнуть подібні неприємності. Льняна підкладка рекомендується для застосування у житлових приміщеннях, оскільки повністю безпечна.

Головною перевагою теплоізоляційного матеріалу «Живаїзол» можна назвати її неймовірну довговічність – близько 75 років. У порівнянні з іншими синтетичними матеріалами такого ж призначення, підкладка з льону має набагато більші переваги. Вона чудово поглине вібрації та зайві звуки, здатна нейтралізувати дію електромагнітного поля. Льон має природну здатність вбирати вологу, яка потім дуже швидко випаровується.

Купівля лляної підкладки стане чудовим вирішенням проблеми холодної статі. Особливо це відчують мешканці приватних будинків та квартир першого поверху. Холод та протяги більше не проникнуть через якісну лляну підкладку.

Крім теплоізоляційних властивостей, застосування підкладки допоможе створити абсолютно рівну підлогу, чого дуже складно досягти при настилі лінолеуму на бетонну стяжку. Підкладка з льону усуває всі нерівності та горбки, прибравши зазори між стяжкою та лінолеумом.

При використанні безосновного лінолеуму підкладка є обов'язковою, що допоможе значно зменшити теплові втрати.

Теплоізоляційні матеріали ТМ «Живаїзол» можна купити в офісах компанії у Києві, Дніпропетровську, Миколаєві, Одесі, Новомосковську, Донецьку.