Найкращим варіантом застосування є лляна підкладка під паркетну дошку, яка бездоганно вирівняє поверхню. Вона зможе усунути проблеми з перепадами висоти покриття, ідеально згладити бетонну стяжку. Льон має природні теплоізоляційні властивості, тому така підкладка чудово збереже тепло в будівлі. Окрім цього, їй притаманні гарні звукоізоляційні властивості, що особливо оцінять мешканці квартир.

Льняна підкладка має унікальну пористу структуру, яка дозволяє їй усувати гучні звуки та вібрації, чого не можна сказати про інші матеріали такої ж товщини. В офісах, будинках, квартирах вона чудово усуне звуки ляскання дверей, стукіт підборів та інші шуми.

Якщо паркетну дошку монтувати на бетонну поверхню, то з часом він може бути пошкоджений від вологи, що накопичується на бетоні. Використання лляної підкладки легко усуває цю неприємність. Льон чудово вбирає вологу, адсорбує її і швидко сохне, створюючи відмінну вентиляцію.

На противагу іншим матеріалам штучного походження, льон є екологічно чистим і безпечним матеріалом. У ньому відсутні хімічні сполуки, які за випаровування дуже шкодять організму. Таким чином, для житлових будинків лляна підкладка стане найкращим варіантом, що принесе максимальний ефект.