Утеплення стелі відіграє важливу роль у теплоізоляції всього приміщення. Як правило, тепло піднімається вгору і якщо стеля не утеплена, то втрати тепла будуть більшими до 30%, що відповідно позначиться на вашому комфорті та бюджеті. Тому утеплити стелю в будинку або квартирі так само важливо, як і поставити сучасні вікна з гарною теплоізоляцією.

 

Утеплювач для стелі «Живаізол» є екологічно безпечним, вологостійким та довговічним матеріалом для тепло- звукоізоляції, а також застосовується для шумоізоляції внутрішніх стін. Він простий у монтажі, не вимагає використання паро- та гідроізоляції, і має низьку теплопровідність, яка дозволяє взимку не пропускати холод, а влітку тепло.

 

У багатоквартирних будинках нерідко бувають ситуації, коли сусіди зверху затоплюють Вас, у таких випадках, якщо матеріал для утеплення будинку недостатньо вологостійкий, він починає розбухати, гнити і втрачати свої теплопровідні якості, потрібно щоб матеріал дихав і не зазнавав гниття. Утеплювач ТМ «ЖиваІзол», відповідає цим критеріям та застосовується для утеплення стелі, утеплення внутрішніх стін та утеплення балконів та лоджій.

 

Льняний утеплювач найкращий матеріал для утеплення стелі, тому що він:

  • Екологічний
  • Має термін придатності 75 років
  • Звукоізоляція на 25% вище, ніж у аналогів.
  • Теплоізоляція на 30% краща, ніж у аналогів.
  • Дихає
  • Гіпоалергенний

 

Як утеплити стелю будинку

Утеплення стелі зсередини.

 

Утеплювач притискається до стелі каркасом підвісної стелі, при необхідності додаткового закріплення утеплювача можна використовувати відходи від профілю, дюбеля для пінопласту з широким капелюшком - парасольки або підв'язати утеплювач шпагатом. «пиріг», що вийшов, закривається оздоблювальним матеріалом.

 

Важливо

звернути увагу на проблеми зі світлом, а точніше із точковими світильниками. Простір за стелею не вентилюється і, як наслідок, лампи дуже швидко виходять з ладу. Вихід із цієї ситуації є, і не один. Простір навколо точкових світильників можна просто звільнити від утеплювача, можна підняти утеплювач вище світильників і залишити частину простору за стелею вільною для пересування повітряних мас, а можна взагалі відмовитися від використання таких освітлювальних приладів і зупинити свій вибір на люстрах або настінних бра.

 

Утеплювач ЖиваІзол в сукупності з підвісною стелею, створює значну перешкоду на шляху тепла, що випаровується, що приносить бажаний результат, виражений в економії енергоресурсів і отриманні тепла в будинку.