Льняний утеплювач ТМ «ЖиваІзол» єдиний вид теплоізоляційних матеріалів, рекомендований для внутрішнього утеплення житлових приміщень, скатних дахів, мансард та покрівлі!
Зниження тепловтрат до 30-40%!
Відповідно до досліджень, через дах йде до 30-40% тепла. Якщо правильно провести роботи з утеплення покрівлі, мансарди або даху, можна істотно скоротити витрати в опалювальний період. Економія виходить завдяки високим теплоізоляційним характеристикам лляного утеплювача.
Єдиний природний гіпоалергенний утеплювач!
Льон не є збудником алергії. Він рекомендується для внутрішнього утеплення будь-яких житлових приміщень. Льняний утеплювач – найкращий вибір, для власників, схильних до алергії, астми та інших захворювань дихальних шляхів.
Звукоізоляція на 20-30% краще, ніж у інших матеріалів.
Льняний утеплювач має високопористу однорідну волокнисту структуру, завдяки цьому має високий коефіцієнт звукопоглинання. Згідно з вимірами, лляний утеплювач поглащує шуми на 25% краще мінеральної вати. Якщо утеплити дах, мансарду або покрівлю, льняним утеплювачем, можна не турбуватися про шуми від вітру, дощу та інші зовнішні подразники.
Термін служби 75 років
Льняний утеплювач один із найдовговічніших! Але найголовніше, що згодом його експлуатаційні, тепло та звуко-ізоляційні характеристики не погіршуються. snizgenie teplopoter
Не боїться вологи!
Льняний утеплювач добре віддає вологу і завдяки своїй структурі, рівномірно розподіляють її по всій площі. Завдяки цьому показники теплопровідності не погіршуються навіть при його зволоженні, а також при попаданні вологи лляний утеплювач не руйнується і не втрачає своєї цілісності на відміну від мінерального утеплювача, а також ековати. Це дуже важливий показник, тому що при утепленні даху, мансарди та покрівлі, точка роси випадає саме у утеплювач.
Як утеплити дах, мансарду та покрівлю.
- Покриття
- Паровідвідна мембрана, яка забезпечує гідро- та вітрозахисні властивості
- Крокви
- Утеплювач «Живаїзол»
- Покриття з внутрішньої сторони
Встановлення пароізоляції не є обов'язковим!
Скловата, мінвата, базальтова вата, еко-вата є штучними матеріалами і не рекомендуються для внутрішнього утеплення житлових приміщень, оскільки мають ряд критичних недоліків:
- Виділяють формальдегіди. Після вимірів, у приміщеннях, що утеплюють базальтовою ватою, формальдегідний фон перевищує норму в 10 разів.
- Утворює шкідливі пилові маси. Базальтова вата під час експлуатації виділяє пил, який осідає в дихальних шляхах і призводить до різноманітних захворювань.
- Чи не виводить вологу. Базальт і минвата добре вбирають вологу, що накопичується усередині утеплювача. Через це він руйнується та втрачає до 40% своїх теплоізоляційних характеристик.
Розрахунок товщини утеплювача для даху. Як правильно утеплити дах.
При грамотному виборі утеплювача для мансардного даху та правильному розрахунку його товщини для даху Ви можете знизити витрати на опалення до 13%
Розрахунок товщини теплоізоляційного шару провадиться за СНиП II-3-79 «Будівельна теплотехніка».
Провести розрахунок товщини утеплювача для даху дуже просто
Достатньо знати теплопровідність λут(Вт/м*К) , товщину конструкції δі(м), теплопровідність матеріалів конструкції λі(Вт/м*К) та теплоопір R ((м2*К)/Дж), який залежить від кліматичної зони.
Далі підставляємо всі дані у формулу
Товщина утеплювача = (Теплоопір - 0,16 - товщина конструкції/теплопровідність конструкції) × теплопровідність утеплювача
Всі дані надає виробник матеріалів або можна знайти інформацію в Інтернеті.
Так як теплофізичні властивості конструкції даху незначні, їх можна не враховувати.
Виходить:
δут = R ×λут
R - теплоопір для першої температурної зони дорівнює 6 (Вт/м*К)
λут - теплопровідність ТМ «Живаїзол» дорівнює 0,038 ((м2*К)/Дж)
δу.живаізол = RІ ×λживаізол = 6×0.038 = 0.23 м.
рекомендована товщина утеплювача 25 см.
Утеплення даху будинку за допомогою утеплювача "Живаїзол".
При укладанні утеплювача в покрівлі необхідно стежити, щоб між захисною мембраною і покриттям покрівлі утворився зазор, товщина якого залежить від виду покриття. Для черепиці стандартної та металочерепиці, профлистів, щоб утеплити під дахом, цей показник повинен становити 25 мм, а для фальцевого даху – 50 мм. Живаізол, покладений у кілька шарів, забезпечить захист від появи містків холоду. Даний утеплювач даху дуже легко ріжеться, тому його можна легко застосовувати в отворах нестандартної форми, при цьому без великих втрат матеріалу. Стандартна товщина Живаізолу складає 50 мм. Рекомендується монтувати утеплювальний шар не менше 150 мм завтовшки. Живаізол - це найкращий утеплювач для даху, ціна якого виправдана великим набором якісних властивостей і характеристик.